- Úvod
- Přírodní tělová kosmetika
- Péče o nohy
- LAVERA Basis Krém na nohy, 75ml
LAVERA Basis Krém na nohy, 75ml

- Kompletní specifikace
- LAVERA Basis Krém na nohy, 75ml3 - 7 dnů138 Kč
LAVERA Basis Krém na nohy, 75ml
Pečující Krém na nohy je přesně to, co vaše chodidla po celém dni potřebují. Bio Makadamiový olej jim dodá intenzivní regeneraci a výživu, pomáhá předcházet popraskané a ztvrdlé pokožce namáhaných nohou. Bílý jíl působí jako přírodní deodorant. Brání nadměrnému pocení a neutralizuje pachy. Při pravidelném používání Krém na nohy zmírňuje pocit unavených nohou a zanechává pokožku měkkou a svěží.
• pečuje, regeneruje a vyživuje
• snadno se vstřebává
• působí proti nadměrnému pocení nohou
Použití: jemně vmasírujte do pokožky nohou vždy ráno a večer.
BIO macadamiový olej : má vynikající pečující vlastnosti, činí pokožku měkkou a vláčnou, má bohaté zvláčňující a zjemňující účinky. Podporuje regeneraci buněk a tím bojuje proti stárnutí pokožky. Díky obsahu vitamínu A, B a E je účinným antioxidantem.
Bílý jíl se ve složení přírodní kosmetiky skrývá pod názvem hectorite. Jedná se o ingredienci získávanou z usazených hornin převážně z okolí sopek, které jsou bohatá na nerostné minerály. Jíl je používán především pro své výrazné antioxidační a dezinfekční vlastnosti.
Certifikace:
Vegan - neobsahuje živočišné suroviny a nebyl testován na zvířatech.
NATRUE - při výrobě byly použity pouze látky přírodního původu či v bio kvalitě.
Organic - rostlinné složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a z vlastní produkce.
Složení:
INCI: Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil*, Alcohol*, Glycerin, Myristyl Alcohol, Beeswax (Cera Alba)*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Cellulose, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Lanolin, Hectorite, Squalane, Loess, Xanthan Gum, Lanolin Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Calendula Officinalis Flower Extract*, Betula Alba Leaf Extract*, Tocopherol, Myrtus Communis Leaf Water*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Hydrogenated Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Benzyl Salicylate**, Citral**, Citronellol**, Farnesol**, Benzyl Benzoate**, Benzyl Alcohol**
* ingredients from certified organic agriculture
** natural essential oils